Gjithçka është gati! Starton sonte Big Brother Albania 9

Më në fund gjithçka është gati! Shtëpia më e madhe në Shqipëri do të presi sonte banorët e saj të parë!

Nën drejtimin e Arbana Osmanit, Big Brother Albania do të çeli edicionin e nëntë në Top Channel, ku parashikohet një audiencë rekord kjo për shkak se ai ka qënë një nga edicionet më të shumëpritur i cili u shoqërua me shumë polemika jo vetëm për datat, por edhe moderatorin si edhe anëtarët e jurisë. Të cilët, kanë mbetur ende të pazbuluar nga asnjë. Dhe mesaduket Big Brother arriti ti mbajë sekret. Të paktën jo për shumë, ata do zbulohen sonte në valët e Top Channel.

Ashtu si ju kemi informuar edhe më parë, këtë edicion do të shohim shumë çifte,  aventura si edhe risi. Le të rezervojmë mbrëmjen dhe të shijojmë BB me Arbana Osmanin në ekran!/imalbania.com/

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.