Ish e dashura e Ledri Vulës ka një mesazh për të dhe Sarën

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Modelja e njohur shqiptare, Lorena Haliti sipas disa thashethemeve thuhet se ka qenë e dashura e Ledri Vulës.

Lorena kishte marr pjesë në njërën nga videoklipet e këngëtarit.

Në projektin muzikor “Rio”, modelja ka qenë e ftuar teksa shihej tejet e afërt me Ledrin, përcjell lajmi.

Burimimetro
Artikulli paraprakGazetari shqiptar nxjerr zbuluar autoren e “Përputhen”: Më hoqi nga Instagrami!
Artikulli tjetërArratisja e familjes Gjebrea drejt diellit në Dubai | FOTO