“Kam kaluar shumë mirë…” /Deklarata e papritur e Soni NRG: Kam qenë i lidhur me motrën e Arjan Çanit

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Këngëtari Soni NRG, edhe kësaj radhe ka bërë zhurmë me deklaratën e tij në lidhje me jetën personale për të cilën rrallëherë flet. I ftuar në abnews, teksa ka në lidhje me grupin ‘The Dreams’ ka treguar dhe për marrëdhëniet që ka pasur me vajzat e famshme të showbizit.

I pyetur nga moderatori Alban Musa nëse ka qenë ndonjëherë në një lidhje dashurie me një vajzë të njohur, ai e ka pranuar. Por jo vetëm kaq pasi me të qeshura ai ka thënë se ka qenë në një marrëdhënie me motrën e Arjan Çanit, ku dhe ka thënë se kjo e fundit ka qenë një nga femrat që ia ka kaluar shumë mirë. Ndërkohë më pas është shprehur se e gjitha kjo ishte në kuadër të shakas, pasi moderatori nuk ka motër.

“Kam pas marrëdhënie me një vajzë që nuk është e përfshirë drejtpërdrejt te shoëbizi, por vëllai i saj është i njohur. Femra me të cilën unë kam kaluar shumë mirë, mbi 3-4 vjet lidhje është motra e Arjan Çanit.”, ka thënë Soni.