Kivanç Tatlitug më i dashuruar se kurrë!

Aktori i njohur turk, Kivanç Tatlitug po “shuan” dita – ditës shpresat e mijëra vajzave, pasi ai shfaqet më i dashuruar se kurrë krah të dashurës së tij.

Aktori dhe e dashura e tij, e cila ka qenë edhe stilistja e serialit “Dashuri e ndaluar”, po fotografohen gjithnjë e më shpesh krah njëri – tjetrit.

Së fundmi çifti është fotografuar teksa po pushojnë në Bodrum të Turqisë, duke dhuruar puthje e përqafime.

Kivanç ka qenë diskret për lidhjet e mëparshme të dashurisë, por dashurinë që ka për stilisten nuk e fshehë më.

M. Sejdini