‘Luan gay, do t’bëj dele’, reagon Danjeli pas statusit të Olsit

Replikat vazhdojnë!

Ditën e sotme Olsi, një nga banorët më të komentuar  të edicionit të 9 të ‘Big Brother Albania’, publikoi një status në Instagram që siç u shkruajt nga mediat, mendohet të kishte lidhje me një status të mëparshëm të Danjelit, fituesi i edicionit në fjalë. ‘Luani nuk e prish gjumin për opinionin e deles’ shkruante pak ditë më parë Danjeli në Instagram.

Pas fotos me gishtin e mesit të Olsit, dhe fjalëve të tij, Danjeli ka reaguar nëpërmjet një postimi tjetër ku tregon se Olsi nuk i është përgjigjur ende për këtë gjë si dhe ka fshirë foton në fjalë. Ai fto çdokënd ta takojë përballë e të mos fshihet pas postimeve në rrjetet sociale.

“Nuk e di se kujt duhet tja vem fajin.Portaleve,mediave apo Olsit!?Konkretisht nga ana e Olsit deri tani skam asnje pergjigje sikurse dhe postimi i bere dhe me pas fshire!Jo Olsi po kushdo shqiptare qe ka problem me mua ka ftese te hapur te vi te perballet me mua balle per balle dhe jo pas postimeve te bera mbas nje telefoni thjesht per disa like!Luan esht ai qe ka zemren e till!Big Brother ka mbaruar!” shkruan Danjeli.

REKLAMA
Loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.