Po përflitet se u nda nga i shoqi, Tuna tregon se përse mund të jetë ndarë

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Këto kohë në media është aluduar shumë se Tuna mund të jenë ndarë nga Patrisi. Vet Tuna i nxiti këto aludime pasi hoqi mbiemrin e Patrisit nga profili i djalit të saj në Instagram.

Ajo la vetëm emrin Tuna Sejdi dhe më vonë, hoqi Patrisin nga lista e personave që ndjek Tian në këtë rrjet social. I ftuar disa ditë më parë në “Soiree”, Patrisi kur u pyet nëse është beqar apo i lidhur, la të kuptohet se është ndarë.

Ende nuk ka kurrëfarë lajmi për single apo i martuar. Me rëndësi shëndeti. Jam as i martuar, as single, tani jam në mes. Është complicated, në rrjedhje të lire”, tha Patrisi.

Ndërkaq, Tuna ka tërhequr vëmendjen së fundmi me një status që ka publikuar në Instastory dhe që duket si një mesazh i koduar. “E ngecur në një gjeneratë ku besnikëria është vetëm tatuazh, dashuria është thjesht një shprehje dhe gënjeshtra është e vërteta e re”, shkruan këngëtarja.