Ronela Hajati në ”Dancing With The Stars Albania 5”?

E ndërsa “Dancing…” po përgatitet të ngrej siparin në ekranin e Vizion Plus, pak nga pak, zbulohen edhe konkurentët pjesëmarrës në këtë show kërcimi, një ndër produksionet më gjigand në Shqipëri. Deri tani produksioni ka bërë zyrtar emrat e dy moderatorëve, Amarda Toska dhe Drini Zeqo. IMA kohe me pare zbuloi per publikun, ekskluzivisht, emrin e parë zyrtar nga konkurentet vip, atë të Valer Kolnikaj, banor i edicionit të fundit të Big Brother.

Një tjetër artiste, emëri i të cilës po përflitet shumë kohët e fundit, si konkurente e mundshme është Ronela Hajati, një ndër këngëtaret më atraktive të skenës shqiptare. Këngëtarja e hiteve si “Malagata”, ‘Mos ma Lësho’, ‘Nelës’ etj. ka spikatur gjithmonë për mënyrën e saj ekspresive dhe performancave në çdo paraqitje. Përfshirja e Ronelës në këtë spektakël do të ishte padyshim një pikë e fortë për formatin.

Dancing With the Stars do të vijë së shpejti, çdo të hënë, live në ekranin e Vizion Plus.

IMA / G. Qerimi

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.