Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Ju kemi treguar muaj më parë ekskluzivisht për frekuencën në të cilen do të transmetojë Agon Channel Italia, si dhe ditë më parë për përfshirjen e mundshme të Belen Rodriguez në programacionin e tij. Por ky nuk është i vetmi emër i famshëm që do të mund të shohim në televizionin e sipërmarrësit italian Francesco Becchetti.

Sipas burimit të TVBlog, një nga fytyrat që do të jetë një nga protagonistet e Agon Channel It mund të jetë Sabrina Ferilli. Aktorja e njohur romane, mund të bëhet pjesë e ekipit që në këtë periudhë është duke u formuar, për fillimin e aktivitetit në Itali të Agon Channel, nisja e transmetimeve të të cilit parashikohet për datën 1 Nëntor, me një festë të madhe. Pikërisht në këto orë është duke u zhvilluar një mbrëmje negociatash midis aktores dhe drejtuesve të kanalit me seli në Tiranë.

Drejtuesit e Agon Italia janë duke menduar t’i besojnë Sabrina Ferilli-it hapësirën e pasdites të kanalit, një program i fokusuar tek informimi dhe argëtimi, që mund të bëhet një nga konkurrentët e mundshëm të programeve Vita in diretta në RAI 1 dhe Pomeriggio 5 në Canale 5 (Mediaset).

Artikulli paraprakScandal, nga 16 shtatori premierë në Vizion Plus
Artikulli tjetërOpinion rinis në 11 Shtator