Sonte në mbrëmje sfida Real Madrid – Napoli në Vizion Plus

Emocionet e UEFA Champions League, rikthehen ne Vizion Plus me superperballjen Italo-spanjolle mes Realit te Madridit dhe Napolit. Dy ekipe ne nje superforme ne kampionatet respektive, do te kerkojne te lene gjurmet e tyre ne Europe.

Kampionet ne fuqi te UEFA Champions League, Real Madrid ne kerkim te ruajtjes se titullit teksa presin ne shtepine e tyre miqte nga Italia, Napolin ne takim e pare te vlefshem per raundin e 1/8-ve.  Napoli u kualifikua ne kete raund si kryesuesi i Grupit B, ndersa Real Madrid si i dyti i grupit F, pas Borusia Dormund. Kjo ndeshje rikthen ne Santiago Bernabeu dy ish lojtare te Realit – Kampionet e Spanjes ne 2012 Raúl Albiol dhe José Callejón.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.