The Voice Kids 3 gati për të nisur, zbuloni datën e startimit të spektaklit!

Versioni për fëmijë i The Voice në Top Channel, i cili sezonin e kaluar pati një sukses të jashtëzakonshëm ashtu si ju kemi informuar edhe më parë do të rikthehet përsëri në ekranin e Top Channel.

Kësaj here nën drejtimin e Dojna Memës, dhe me një anëtare të re jurie, Arilena Ara, spektakli pritet me padurim nga ndjekësit e ekranit të vogël.

Në edicionin e tretë nuk do të mbesin të ndryshuar anëtarët e tjerë të jurisë, Miriam Cani, si dhe dyshja në një karrige të vetme Aleksandër dhe Renis Gjoka.

Top Channel përmes një promoje ka bërë publike dhe datën e startit të programit argëtues. The Voice Kids 3 do të vijë si gjithmonë çdo të premte ora 21.00 duke filluar nga 18 Janari./IMA/

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.