Xhemi Shehu zëvendëson Bora Zemanin? Fotografia me Romeon dhe Donaldin që ngjall dyshimet!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Moderatorja Xhemi Shehu është komentuar së fundi për largimin e saj nga Top Channel. Ditën e djeshme befasoi me deklaratën e saj ku gjatë një mëngjesi me mikeshën Arbana Osmani ajo u shpreh se nuk do të ishte më prezente në ekran.

“Duket dmth nga mëngjesi duket që këtë vit, këtë sezon, nuk jemi për televizion!”, është shprehur Arbana ndërsa Xhemi thotë: “Këtë sezon, unë s’jam për gjithë jetën, po ti thuaj”.

Por një foto e publikuar së fundi nga dy vëllezërit binjakë Romeo Veshaj dhe Donald Veshaj ku shfaqen me moderatoren Xhemi Shehun ka shtuar dyshimet se Xhemi mund të jetë pjesë e emisionit “Treshat”.

Megjithëse këto mbeten në kuadër të dyshimeve pasi as djemtë dhe as Xhemi nuk kanë bërë ndonjë njoftim për një bashkëpunim.

Kujtojmë se në sezonin e shkuar, emisioni “Treshat” drejtohej nga Romeo dhe Donaldi si dhe moderatorja Bora Zemani.

Pasi u përfol për ndarjen nga Donald Veshaj, Bora u bë pjesë e emisionit “Për’puthen” si moderatore.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!