Zhvishet këngëtarja e njohur, tregon linjat seksi me bikini

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Këngëtarja e muzikës Country, Jessi James Decker ka shpërndarë disa foto nga udhëtimi i saj në Republikën Dominikane: “Kulturë drithëruese, rërë e bardhë e plazheve, ushqim i shëndetshëm”, ka shkruar këngëtarja

Ajo shihet mjaft seksi teksa pozon me bikini.

“Ende duke ëndërruar për udhëtimin e fundit në Republikën Demonikane”– shkruan ajo

BurimiOra News
Artikulli paraprakItinerari i Ramës dhe i vaksinave/ Si u “zhduk” Komiteti Teknik i Ekspertëve për mbledhjen e të hënës, ‘memecët’ që presin OK nga Kryeministri
Artikulli tjetërKamera e fshehtë e “Stop”/ Faktohet krimi shëndetësor