04/04/2018 | Sot në serialet e Tring!

Dhoma 309 – EPISODI 119

 

Dy avokatët që erdhën më parë rikthehen sërish dhe i kërkojnë Songylit të shesë dyqanin pasi një klienti i tyre është I interesuar për të, por Songyli nuk pranon kurrsesi. Nergisi fiton edhe audicionin e agjencisë së reklamave dhe vendos të ndjekë ëndrrën e saj për t’u bërë aktore. Shadi dhe Fikreti vendosin të ndjekin Betylin. Ata zbulojnë që Betyli bën makijazh për t’u maskuar.

Flake pasioni – EPISODI 140

 

Hazeri i shpreh Hyljas dashurinë që ka për të. Meleku i kërkon Hysenit që ai të largohet nga jeta e saj. Hylja dhe Kerimi vendosin të takohen të bisedojnë fshehurazi për çështjen e divorcit. Filizi kthehet dhe është në gjendje të ecë, por ajo do të japë një lajm të keq.

Shume Dashuri – EPISODI 107

Oriana tronditet kur Alberto i thotë në sy se nuk do të martohet me të pasi nuk e dashuron. Amaranta shkon në rezidencën Roldan dhe i kërkon para Altagrasias, në të kundërt do ta kallëzojë për vrasjen e burrit të saj. Alberto i dorëzon Mias çelësat e rezidencë Lombardo dhe i kërkon të shpërngulet atje. A do të pranojë ajo?

Dashuri e Tradhetuar – EPISODI 256

Bulbul dhe Vihan hedhin hapat e parë në marrëdhënien e tyre. Rano do t’i rrëfejë një të vërtetë të madhe Anikës. Ku do të shkojë kjo e fundit pasi diskuton edhe me të ëmën? Pasi i ka kërkuar falje familjen Sing, Anika dhe Bulbul afrohen shumë të dyja.

Përgjithmone e jotja – EPISODI 96

Vanesa dhe Çajo dalin nga spitali. Në vilë, Esperanca dhe Rodrigo përpiqen të durojnë praninë e Iranës. Megjithëse agjentët largohen, ajo mbetet e dyshuara kryesore në zhdukjen e Olvidos dhe Diegos së vogël. Veronika urdhëron vëllanë e saj t’i tërheqë akuzat për vrasje ndaj Taços. Disa kilometra larg, Olvido shqetësohet nga kujtimet që i vijnë në mendje.  Diego del në një emision televiziv të kërkojë ndihmën e publikut për të gjetur Olvidon dhe djalin e tyre.

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.