26/03/18 | Sot në serialet Tring!

Dhoma 309 – EPISODI 109

E dëshpëruar Jëlldëzi i kërkon Lales të flasin bashkë për çështjen e kontratës dhe i lutet ta bindë Onurin të mos e anulojë marrëveshjen.  Shadi vëzhgon Betylin pasi dyshon se ajo po kurdis përsëri një tjetër plan djallëzor.  Nergisi i lutet Sametit t’i japin një tjetër mundësi dashurisë së tyre.  Songyli sheh zarfin që përmban kontratën në sirtarin e Niluferit, por a do të arrijë ta hapë?

Flake pasioni – EPISODI 130

Kerimi takohet për herë të parë me të bijën e porsalindur dhe i bën shumë premtime. A do të gjejë ai guximin të futet në dhomën e Hyljas? Bajrami dhe gjithë familja Xhevher shkojnë në maternitet për të uruar Hyljan, por ç’do të ndodhë aty me Syheljën? Kerimi do të hedhë një hap drejt pajtimit.

Shume Dashuri – EPISODI 97

Alberto vendos që zarfin duhet ta hapë bashkë me Mian.Bruno kurdis një plan djallëzor që do ta prekë Rafaelin te pika e tij më e dobët, vajza e tij, Brisa. Alberto dhe Mia gëzohen pa masë kur mësojnë se s’janë motër e vëlla. Tereza i kërkon Eloit që të fillojë edhe ai punë në qendrën e telefonatave. Mia tronditet nga reagimi i dhunshëm i Davidit pasi dëgjon debatin e Mias me Altagrasian. A do t’i përballojë dot ajo këto kriza të herëpashershme?

Dashuri e Tradhetuar – EPISODI 246

Cili është propozimi i Monës për Anushkën? Bulbuli përpiqet mes lotëve të bindë të motrën të kthehet në shtëpi. Rano dhe Anika kanë nisur një luftë të heshtur. Vihani dhe Bulbuli nuk gjejnë dot paqe me njëri-tjetrin.

Pergjithmone e jotja – EPISODI 86

 

Stefano e thotë hapur se Taço do të paguajë për vrasjen e kushëririt të tij. Olvido shkon në spital të paguajë faturat e Vanesës dhe Çajos , por Angustia e dëbon. Edhe pse nuk ka para, Angustia e refuzon ndihmën e Olvidos apo të familjes Rivas Santander. Avokatja Fernanda vë Stefanon me shpatulla pas murit.