27 vite më parë, Ardit Gjebrea dhe Pirro Çako sot dhe dje në një foto të rallë të dy artistëve

Ata janë dy ndër artistët më të dashur për publikun shqiptar që prej vitesh i kanë dhënë skenës shumë.

Fjala është për Ardit Gjebrean dhe Pirro Çako, të cilët shpesh janë aktivë në rrjetet sociale, duke treguar detaje nga jeta profesionale dhe private.

Së fundmi, Gjebrea ka postuar një foto të veçantë në Instagram,teksa shfaqet krah Çakos. Kjo foto është shkrepur plot 27 vite më parë. /tvklan.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.