A do të jetë më Olti Curri opinionist tek “Përputhen”?

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Olti Curri prej disa javësh ka munguar në “Përputhen”. Opinionistin nuk e shohim më të dielave në ekran dhe ndjekësit e formatit nuk e kanë pritur fort mirë këtë.

Në postimin e fundit, Curri ka ndarë disa prej pyetjeve të shumta të ndjekësve, të cilët i kanë drejtuar të njejtën pyetje: “Pse nuk je më pjesë e ‘Përputhen’?” Olti, nga ana tjetër, ka shkruar: “Çfarë të bëj, të iki sot apo jo?” E ndonëse përgjigja e fansave është: “Po!”, nuk dihet ende se ç’do të ndodhë këtë të diel.

A do ulet përsëri Curri në karrigen e opinionistit? A do të shohim komente pikante këtë puntatë të “Përputhen”? Pak orë na ndajnë nga përgjigja…

BurimiNews31.al
Artikulli paraprakRikthehet Francesco Becchetti me një projekt të ri televiziv
Artikulli tjetërAntoneta Koçi: Nuk i lë prindërit të shohin “Përputhen”