A do të jetë në Top Channel Angela Martini? Ja përgjigja!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Ditën e sotme u përhap me shpejtësi lajmi se Angela Martinin do e shohim si moderatore në një emision të ri në Top Channel. Ishte fotografi Artan Korenica që postoi një foto të Angelës dhe fliste për një emision për të cilin u tha se do të quhej “Top of the top”.


Mirëpo Angela nuk do të jetë moderatorja e emisionit të ri, por vetëm një nga të ftuarat.

Sipas “Revista who” emisionin “Top of the top” do e moderojë Rina Abazi, motra e këngëtarit, Dren Abazi e cila është gjithashtu shumë bukuroshe.

Rina Abazi

Një e ftuar tjetër e këtij emisioni do të jetë modelja me famë ndërkombëtare Emina Çunmulaj.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!