A do të martohesh me mua? Histori dashurie në “Dua të të bëj të lumtur”

Puntata e kësaj të shtune e programit “Dua të të bëj të lumtur” në Top Channel ka patur në fokus dashurinë e dy të rinjve dhe vështirësitë për të realizuar ëndrrën e tyre: martesën.

Ka qenë Geraldi, i cili ka kërkuar ndihmën e stafit të emisionit për të bërë të lumtur të fejuarën e tij, Erilda.

Fillimisht stafi i emisionit ka ndihmuar Geraldin për propozimin surprizë për martesë, që e la pa fjalë të vajzën dhe më pas ka organizuar eventin e madh.

Stafi u ka ardhur të rinjve në ndihmë me kostumin e dhëndërit dhe fustanin e nuses e më pas me darkën e madhe ku morën pjesë 150 vetë.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.