Aktorja e njohur preket nga koronavirusi: Merreni seriozisht këtë!

Olga Kurylenko, e njohur edhe si “Bond Girl” ka konfirmuar se ajo është prekur nga koronavirusi dhe është në izolim.

Aktorja 40-vjeçare, u tha ndjekësve në rrjetet sociale dhe fansave se ishte sëmurë me ethe dhe se ishte në izolim që prej javës së kaluar.

Ajo shkruajti: “E mbyllur në shtëpi pasi dola pozitive ne testet ndaj koronavirus. Unë në fakt jam sëmurë për gati një javë. Ethet dhe lodhja janë simptomat e mia kryesore.”

Aktorja shtoi gjithashtu: “Kujdesuni për veten tuaj dhe merreni seriozisht këtë!

REKLAMA
loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.