Aleksander Frangaj: Becchetti i ofroi Ardit Gjebreas 500 mijë € për t’u transferuar në Agon Channel!

Programi Opinion në emisionin sotem është fokusuar në ngjarjet e fundit lidhur me sekuestrimin e Agon Channel dhe urdhërarrestin për pronarin Francesco Becchetti.

Në panelin e të ftuarëve për të diskutuar rreth temës “Becchetti, pastrim parash apo hakmarrje politike?” ka qenë edhe vetë pronari i TV Klan, Aleksandër Frangaj, i cili në debat e sipër nuk ka kursyer opinionin e tij me tone kundër politikës së ndjekur nga Beccheti të bërit televizion. me pretendimin se ai ka prishur tregun mediatik me ofertat super të majme për personazhet e televizionit. Një nga personazhet të cilin Frangaj e ka përmendur si shembull ka qenë Ardit Gjebrea, të cilit Francesco Becchetti i ka ofruar 500 mijë € në vit që të transferohej në kanalin e tij Agon Channel. Ofertë të cilen asaj kohe Gjebrea e refuzoi për të qendruar në TV Klan, ku vazhdon të punoj prej vitesh.

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.