Alketa njofton pezullimin e ‘Në Kurthin e Peter Pan’

Një tjetër spektakël nuk do të transmetohet në orarin e programacionit javor. Alketa Vejsiu ka njoftuar publikun se Në Kurthin e Peter Pan këtë të hënë nuk do të transmetohet. Shkaku gjëndja e emergjencës së shpallur nga virusi Covid-19.

Prezantuesja ka publikuar një status në profilin e saj instagram me dy të ftuarit e Romeo dhe Donald Veshaj, teksa ka dhënë mesazhinse kjo ndërprerje është në të mirë të shëndetit të fëmijve.

Ndërkaq nuk dihet se kur do të rinis produksioni.

 

REKLAMA
loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.