American Horror Story: Freakshow – trailer + poster zyrtar

Sezoni i ri i serialit amerikan American Horror Story: Freakshow do te kete premieren ne date 8 tetor 2014 ne kanalin FOX. Me poshte keni mundesi te shikoni traler-in e zgjatur dhe posterin zyrtar.

217-2-753x1024