Ami rikthehet në prezantimin e Dancing with the Stars 5!

U bë kohë që bukuroshja Amarda Toska nuk shfaqet më me një projekt të sajin në televizion. Pas sjelljes në jetë të Joelit në shtator të 2013, djalit të saj të parë nga martesa me Ermal Mamaqin, Ami i është përkushtuar familjes dhe biznesit që zotëron prej disa vitesh me bashkëshortin.

Por shfaqet në evenimente të ndryshme kulturore nuk do të jene më të vetmet aktivitete ku do të mund t’a shohim atë, pasi Ami së shpejti do të rikthehet në televizion nën rolin e moderatores në edicionin e ri të Dancing with the Stars, nën logon e Vizion Plus. Kjo nuk është hera e parë që showgirl-i shqiptar është në timonin e spektaklit që nxjerr në pah talentin për të kërcyer të vipave shqiptar. Ajo ka prezantuar suksesshem edicionin e dytë dhe të trete me partner Ermal Mamaqin. Për shkak të shtatezanisë problematike, Amit ju desh të largohej nga reflektoret dhe studiot televizive për një kohë të gjatë, e sot IMA nëpërmjet burimeve të besueshme ka zbuluar se ajo ka vendosur të rikthehet me një spektakël që prej vitesh sfidon konkurencën televizive.

Edicioni i pestë i DWSA ka filluar përgatitjet nga muaji maj dhe pritet që në ditët në vazhdim të zbulohet edhe data e fillimit të transmetimit, që ka gjasa të jetë në muajt shtator-tetor. Për më shumë të reja na ndiqni në ditët në vazhdim. IMA is watching!