Andi i PërPuthen tregon të vërtetën: Produksioni më kërkoi të dilja çift!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Aventura e “çiftit” të PërPuthen, Andit dhe Teas, nuk ka zgjatur për shumë gjatë. Pas 1 jave në “lidhje” gjithçka ka dalë në shesh.

Ditën e sotme “nusja” e Andit siç e quante ai, Tea, është shfaqur duke u puthur me ish-konkurerentin nga nga Kosova, Beart Rexhepi.

Andi përmes një video në Instagram duke thënë se “ishte pa fjalë” u shpreh se do të fliste së shpejti për këtë.

Por situata orët e fundit ka “dalë nga duart” duke e bërë lidhjen e tyre fiktive virale e cila ka hasur komente të shumta të ndjekësve.

Pak më parë ai ka publikuar një ‘Instastory’, ku thotë se për shkak të kontratave është detyruar që mos të reagojë, por pas komenteve të shumta nga ana e publikut ka thënë se i është kërkuar nga produksioni që të dali se s’bën çift me Tean.