Arbana Osmani zbulon se kur do të nis sezoni i ri i ‘Dua të të bëj të lumtur’

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Me një foto krah aktorit të njohur shqiptar, Robert Ndrenika, i cili feston sot ditëlindjen e tij, Arbana ka zgjedhur të zbulojë se kur do të rikthehet në ekran me ‘Dua të të bëj të lumtur’.

“Gëzuar ditëlindjen mjeshtër! Çfarë privilegji të të kem si të ftuar special ne programet e mia❤️ “Dua të të bëj të lumtur” rikthehet në 6 shkurt në Top Channel dhe bashkë me të do të rikthehen edhe Artistët me A-të madhe (si Ndrenika) të këtij vendi”, ka shkruar moderatorja krah fotos së fundit.

View this post on Instagram

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Osmani ka premtuar kështu se në sezonin e ri të ‘Dua të të bëj të lumtur’ do të ketë pjesëmarrje edhe të emrave të njohur e të afrimuar të skenës shqiptare, për të sjellë më shumë emocione për teleshikuesit.

Edhe në sezonet e kaluara Arbana ka bërë pjesë të programit jo vetëm aktorë e personalitete të njohura, por edhe këngëtarë apo personazhe që ndjekësit e tyre kanë pasur dëshirë t’i takojnë nga afër për shkak të pëlqimit që gëzojnë ndaj tyre.