Ardit Gjebrea paraqitet në gjykatë si i pandehur për emisionin e tij “24 orë me…”

REKLAMA

Këngëtari dhe moderatori i njohur i spektakleve Ardit Gjebrea është marrë i pandehur nga Gjykata e Tiranës.

Gjykata mësohet se ka regjistruar si të pandehur Gjebrenë më 6 qershor pak ditë pasi familja Canaj depozitoi padinë për atë në këtë gjykatë. Artisti i njohur është paditur në lidhje me emisionin e tij për Marjan Rrokaj, i dënuar me burg të përjetshëm pasi vrau të dashurëne tij bashkë me nënën e saj në Tiranë.

Gjebrea bëri intervistë në burg me Rrokajn, intervistë që më pas u transmetua në “E diela shqiptare” në Tv Klan, emision që drejtohet po ashtu nga artisti.

Do të jetë procesi gjyqësor ai që do të vendosë nëse Gjebrea ka fyer familjen Cani apo jo. Gjebrea do të mbrohet në këtë çështje nga avokate Erinda Ballanca.

arditi_gjykata_njoftimi_28940

Marrë nga syri.net

REKLAMA

TË NGJASHME

Postimi Tjetër

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

orgesa zaimi shiu i tetorit

Reklama

klinika dentare lako
menudixhitale

TË FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist