Ardita Mullai përsëri pjesë e RTSH

Jemi mësuar ta shohim në logon e RTSH që në fillimet e saj teksa ka qenë pjesë e këtij mediumi prej shumë vitesh në rolin e prezantueses por edhe spikere e programi. Nga sot Ardita Mullai i rikthehet RTSH, aty ku nisi hapat e parë në karrierë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Ardita më një postim në llogarinë e saj në instagram ku ka njoftuar miqtë dhe ndjekësit se nga sot do të jetë pjesë e RTSH 24, ekranit informativ kombëtar të kësaj platforme.

REKLAMA
loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.