Bashkim Hoxha drejt rikthimit në televizion?

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Eshtë penduar shpejt gazetari Bashkim Hoxha, kur pak muaj më parë vendosi të largohej nga ekrani me arsye se tashme e kishte ezauruar televizionin dhe ishte momenti i duhur per t’i lene vend te tjereve.

Burime të besueshme, bëjnë të ditur për IMA, se gazetari i mirënjohur Bashkim Hoxha po mendon të rikthehet sërisht në televizion. Mungesa e komunikimit me publikun dhe të qenit larg telekamerave, janë ndoshta arsyet që e kanë berë të reflektojë Hoxhën për një rikthim të afert në ekranin e News 24 me emisionin Koha për t’u Zgjuar“.  

Por çfarë do të ndodhë, gjithëmonë nëse lajmi zyrtarizohet, me moderatorin Bledi Koka, që fill pas largimit të Hoxhës drejton emisionin? Mbetet vetëm të presim se çfarë do të ndodhë në sezonin e ri televiziv!

Artikulli paraprakDigitalb hedh në treg dekoderin e ri Flybox mini
Artikulli tjetërLive action i “Attack on Titan” do të bëhet në 2 filma. Ja cilët do të jenë aktorët!