Behuni gati! Renato Mekolli hap restorantin e tij ne Tirane!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Masterchef Renato Mekolli duket se e ka mbajtur premtimin e tij. Lajmi qe te gjithe mezi e prisnin tashme eshte zyrtar. Behuni gati te mireprisni dhe shijoni pjatat unike te shefit me trendy te televizionit shqiptar.

I kontaktuar nga Info Media Albania Renato Mekolli na ka konfirmuar hapjen e restorantit te tij qe do te jete ndryshe nga restorantet qe jemi mesuar te frekuentojme ne Shqiperi. Per momentin dime vetem qe restoranti do jete i vendosur ne zemer te Tiranes ne “Bllok”, pikerisht ne zonen me te frekuentuar te kryeqytetit. Emri dhe detaje te tjera ai ka preferuar t’i mbaje enigme per t’i zbuluar ne ditet ne vijim.

Nje gje eshte e sigurt per te hyre ne restorantin e shef Renato duhet te pajiseni “Vip Pass” duke pasur parasysh finesen dhe preçizionin e tij!

Ne i urojme suksese ne investimin e tij te ri!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!