Big Brother Albania 9, Top Channel publikon datat e audicioneve

Pasi nuk u transmetua sezonin e kaluar, ashtu si ju kemi informuar ekskluzivisht edhe më parë edicioni i nëntë i Big Brother Albania, do të jetë shumë shpejt në ekran.

Me moderatore Arbana Osmanin, Top Channel ka informuar se do të ketë edhe audicione ku do të priten aplikantët në reality show-n. Ato do të zhvillohen në datat 6, 7 dhe 8 Janar në ambientet e Hotel Tirana International.

Sipas burimeve të IMAlbania.com, BBA 9 mund të nisi me shumë gjasa në muajin Shkurt të 2017-ës, por edhe mund të shtyhet për në muajin Mars.

/IMAlbania.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.