Çağatay Ulusoy, me një imazh te ri në një serial të ri

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Projekti i ri me titull “İçerde“ me prodhim te Ay Yapim, bën që Çağatay Ulusoy të ndryshojë tërësisht imazhin e tij. Në këtë serial të ri, Çağatay do i japi jetë karakterit me emrin Sarp, një student që studion në Akademinë e Policisë. Sarp do të jetë personazhi kryesor i këtij seriali dhe pamja e Çağatay do të jetë me flokë shumë të shkurtra dhe me mjekërr të hollë.

Çağatay Ulusoy kësaj here do dali para publikut në këtë serial të ri si një personazh i fortë dhe sypatrembur. Për realizimin e këtij roli, Çağatay ka marre mësime të vazhdueshme në përdorimin e armës dhe ka bere stërvitje të shumta në mundje. Vetë aktori turk, është shprehur se është shumë i emocionuar për këtë rol.

Me regji të Uluç Bayraktar dhe skenar të Ertan Kurtulan dhe Toprak Karaoğlu është marrë vendimi që rolin e vëllait të Çağatay Ulusoy, do e interpretojë aktori turk Aras Bulut Iynemli, që ne e njohim si Pasardhës Bajaziti te Sulejmani i Madhërishëm.

Copyright IMAlbania.com

Artikulli paraprakBeren Saat shtatëzanë? Ja përgjigjia e saj!
Artikulli tjetërZbulohet enigma, Bushati: “Të mbyllen urgjentisht kanalet porno që transmetohen në televizionet shqiptare, na degjeneruan”