Çfarë po ndodhë me Flor Mumajesin, flitet për një sëmundje të rëndë që po e mban larg muzikës

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Kantautori Flor Mumajesi është një nga këngëtarët shqiptar më të dashur për publikun.

Ai njihet për punën e talentuar dhe ka sjellë këngë që jan bërë shum shpejt hite për më shum se një dekadë.

Megjithatë Flori kohët e fundit nuk është shfaqur shum në medja, këngëtari duket se është larguar disi dhe nga studioja muzikore.

Në emisioni Fun Day me moderatoren Fatma Methasani në IN TV ndërsa diskutohej për showbisin, gazetarja Megi Bilo zbuloi se Flor Mumajesi vuan nga një problem shëndetësorë me mëlçin që po e mban atë larg skenave dhe projekteve ttë reja muzikore.

Ne i urojmë shërim të shpejtë dhe presim me padurim hitet e tij më të reja.

Artikulli paraprakLori Hoxha shpreh dëshirën për të bërë një emision, por kur?
Artikulli tjetërShqipëria në karantinë nga ora 20:30-06:00