Chrisley Knows Best rinovohet për sezonin e pestë

USA Network ka porositur 12 episode të sezonit të pestë për serialin hit Chrisley Knows Best. Seriali në sezonin e tij të katërt, i cili u transmetua në muajt Mars-Qershor, prurën një shikueshmëri mjaft të kënaqëshme duke e bërë atë serialin e parë reality më të ndjekur në transmetuesit kabllor.

Pjesa e dytë e sezonit të 4 do të rikthehet përsëri në vjeshtë duke bërë që sezoni i 5 të ketë premierën në 2017.

Chrisley Knows Best është një prodhim i Maverick TV and All3Media America, with Adam Greener, Simon Knight, Jim Sayer, Greg Lipstone, Perry Dance, dhe Ted Iredel

IMAlbania.com

REKLAMA
REKLAMA

LEXO EDHE

TË NGJASHME

Postimi Tjetër

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

klinika dentare lako
menudixhitale

TË FUNDIT

REKLAMA

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist