Colton Haynes di edhe te kendoje. Degjoni “You Raise Me Up”

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Ka qene model, po korr sukses si aktor tashme di edhe te kendoje. Colton Haynes i njohur nga publiku si Roy Harper ne serialin e suksesshem te The CW, Arrow ka publikuar online nje version te tijen te kenges “You Raise Me Up”. Dhe pasi e kemi degjuar mund te themi me plote gojen qe Colton di edhe te kendoje madje goxha mire. Degjojeni edhe ju me poshte dhe na shkruani pershtypjet tuaja me nje koment.

Artikulli paraprakAgon Channel Italia, zbuloni numrin ku do të pozicionohet kanali më i ri italian
Artikulli tjetërKandidaturat MTV VMA 2014. Zbuloni emrat e pretendentëve!