Dojna Mema rikthehet ne Top Channel. Zbulohet formati që do të drejtojë!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Me nisjen e këtij sezoni televiziv në shtator, një nga largimet që u diskutua në media ishte edhe ai i Dojna Memës nga Top Channel.

Programi që drejtoi prej 3 sezonesh, “Pop Culture” u ndërpre dhe Dojna u tërhoq nga ekrani për të bërë një pushim të cilin e kishte edhe të nevojshëm.

Në deklaratat e saj ka pohuar shpesh që largimi ishte paqësor duke theksuar mundësinë e një rikthimi në televizionin ku nisi karrirën në ekran.

“News31” ka mësuar nga burime pranë Top Channel që Dojna do të rikthehet dhe do të drejtojë një prej formateve, promoja e të cilit është publikuar tashmë, “Let’s dance”.

Balerini i njohur Graciano Tagani, do të jetë autori i këtij formati konkursi në kërcim me të rinj të talentuar që do të realizohet brenda “E diell” dhe Dojna do të jetë moderatore.