Drini Zeqo zvëndëson Noizy-n në Dance With Me

Pas largimit të papritur të Noizy-t, mesa duket Vera Grabocka nuk është menduar shumë për personin që do e zvëndësoj atë në Dance With Me. Dhe këtë radhë Vera ka zgjedhur si protagonist të formatit të kërcimit një prej stafit në TV Klan. Është pikërisht Drini Zeqo moderatori I cili vetem para disa ditësh deklaroi se ishtë rikthyer përsëri në TV Klan.

Drini Zeqo, ishte prezantuesi I edicionit të kaluar të Dancing With The Stars në Vizion Plus, emsioni simotër I Dance With Me. Mendoni se ka marrë sadopak eksperiencë në kërcim? Kjo gjë mbetet për tu zbuluar kur të fillojë spektakli!

IMA/ J.Kasaj

REKLAMA
Loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.