Dua Lipa në skenën e “Ellen Degeneres Show”

Αrtistja me famë ndërkombëtare Dua Lipa, ka njoftuar sot se do të jetë pjesë e spektaklit të Ellen Degeneres, një prej programeve më të ndjekura në Shtetet e Bashkuara.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, ajo ka bërë të ditur se do të shfaqet më 13 Shkurt për shikuesit ku nuk ka bërë të ditur se çfarë do të performojë nga repertori i saj.

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on


Ellen Degeneres Show është një program mjaft i njohur ku moderatorja që e drejton, Ellen ka një impakt majft të madh tek publiku.

Ajo është shumë e përfolur edhe për thjeshtësinë dhe çiltërsinë e karakterizon. Ndërkohë Dua Lipa, ka fituar edhe çmimin “Best Albanian Act” në IMA Awards 2017./IMA/

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.