“Dua të të Bëj të Lumtur” nga Tetori në Top Channel

Disa javë më parë iu informuam ekskluzivisht se Arbana Osmani do të sillte në ekranin e Top Channel një format krejtësisht të ri në Shqipëri, por jo të panjohur nga Shqiptarët. I ngjashëm me ‘Ce Posta per Te’ i Maria De Filipit, ‘Dua të të Bëj Të Lumtur’ i cili, tashmë ka filluar xhirimet në disa shtetet kryesore të Europës.

Lexo edhe: “C’e Posta Per Te” në Top Channel me Arbana Osmanin?!

‘Dua të të Bëj të Lumtur’ do të startoj në muajin Tetor të këtij viti, dhe pritet të ketë një audiencë rekord, duke patur parasysh se ky lloj formati është mjaft i preferuar nga Shqiptarët.

Me teper edhe nga: Arbana Osmani zbulon detajet e “Dua të të Bëj të Lumtur”

Në të do të bëjnë pjesë supriza familjare, nga miqtë por edhe propozime për martesë.

Copyright IMAlbania.com | Ndalohet kopjimi pa autorizim

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.