E mbani mend Connie Talbot? Ja sa është rritur vogëlushja që mahniti me zërin e saj në Britain’s Got Talent!

Kanë kaluar mëse 10 vjet kur Connie Talbot, atëherë vetëm 6 vjeç, debutoi në skenën e edicionit të parë të talent show-t Britain’s Got Talent. Pamja ëngjëllore dhe vokali i saj i brishtë la pa fjalë jurinë dhe publikun britanik. Dhe në fakt Connie nuk është harruar nga audienca dhe video kur ajo këndonte “Somewhere over the rainbow” vazhdon të jetë një nga më të pëlqyerat në Youtube.

Sot Connie Talbot është një adoleshente po aq e bukur dhe vazhdon karrierën si këngëtare, ku ka publikuar edhe disa këngë për tregun anglez.

Videoklipi “I’m over You”, është projekti i saj më i ri.

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.