E njohim si Bora Zemani por emri i saj nuk është ky. Moderatorja zbulon detajin që askush nuk e dinte!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Moderatorja Bora Zemani i ka habitur të gjithë me rrëfimin e saj. Ajo ka zbuluar një sekret që asnjëri nga ne nuk e dinim.

Zemani ka treguar se emri i saj i plotë nuk është Bora, por Borana. Gjatë një interviste për Revistën Class, ajo ka treguar dhe historinë e veçantë që fshihet pas emrit.

Bora ka lindur në janar dhe në atë kohë mamaja e Borës kishte parë ‘Teatrin e Operës dhe Baletit’ operën shqiptare ‘Borana’ dhe nga kjo vepër ishte frymëzuar për t’ja vendosur emrin moderatores.

BurimiCNA.al
Artikulli paraprakProstitucioni në qendrat e masazhit/ Rrëfimi i 28-vjeçares: Hyra në atë punë dhe nuk po dilja dot, shpesh merrja shuma marramendëse…
Artikulli tjetërVIDEO | Tërmeti në Greqi shkund fort studion e lajmeve, spikeri vazhdon punën pa u trembur