Edi Rama i Portokallisë, shpërthen me ironi përpara kryeministrisë

Aktroi i humorit Florjan Binaj, nje nga me te preferuarit e publikut vitet e fundit ka shperthyer me ironi perpara kryeministrise. Ai eshte tallur me strehen e vendosur ne hyrjen kryesore te ketij institucioni.

Binaj ne nje video te postuar ne rrjetet sociale, kercen perpara strehes te ndricuar e cila u vendos pak kohe me pare dhe ka pasur mjaft kontestime nga opinioni publik. Aktori i Portokallise i njohur per mjaft role te tij nen ritmin e muzikes i jep kryeministrise nje tjeter destinacion.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.