EKSKLUZIVE | Sokol Balla rikthehen edicioni e orës 22:30 në Top Channel

Duke filluar që nga mbrëmja e së dielës (31 Janar) , mbrëmjes se programacionit në Top Channel do ti shtohet edhe edicioni informativ i lajmeve i orës 22:30. Ka qënë drejtori i ri i infornacionit në këtë televizion, Sokol Balla i cili u rikthye në këtë pozicion para disa ditësh, ai që ka vendosur  rikthejë këtë edicion lajmesh i cili u hoq tre vite më parë për ti dhënë kohën televizive emisionit “Top Show” nga Alban Dudushi, që tashmë transmetohet vetëm 2 herë në javë.

Burime të sigurta të InfoMedia Albania bëjnë me dije se ky sugjerim i Ballës është mirëpritur mjaft mirë edhe  nga presidentja dhe drejtoresha e re e gjigandit mediatik, Vjollca Hoxha, e cila ka aprovuar edhe këtë ristrukturim të edicioneve informative në këtë televizion.

InfoMedia Albania // Justin Kasaj | Ndalohet rreptësisht riprodhimi i këtij materiali pa autorizim nga redaksia.