Ermal Meta një nga 4 antarët e jurisë së Amici 2017

Janë zbuluar sot tre emrat e jurisë së fazës të netëve live të talent show-t më të famshëm italian Amici. Njëri prej tyre këngëtari shqiptar Ermal Meta.
Edicioni Amici 2017 do të nis të shtunën 25 mars, në Canale 5.

Fituesi i vendit të tretë të Sanremo 2017 (si dhe i çmimit të kritikës), Ermal Meta do të ulet në panelin e jurisë përkrah aktores dhe prezantueses Ambra Angiolini dhe balerinës Eleonora Abbagnato. Ndërkaq mbetet ende për t’u zbuluar emri i katërt që do të kompletojë jurinë.

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse ti urojmë suksese Ermalit në këtë përvojë të re televizive.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.