Ertugrul rikthehet nga nesër në Klan Plus

Rikthehet seriali historik më i preferuar nga shqiptarët, Ertugrul, me seritë e reja të sezonit të 5-të, 10 vjet më vonë, pasi ka bërë të tijën Sogutin, zemrën e Anadollit.

Lufta e një heroi për të krijuar perandorinë më të madhe të kohës. Çfarë do të ndodhë me tre djemtë e Ertugrul, armiqtë e tjerë dhe konflikti i hershëm me mongolët.

90 episode të reja, në sezonin më të ri të serialit historik më të ndjekur.

Ertugrul, nga data 11 Mars, nga e hëna në të enjte, ora 20:00, ekskluzivisht, premierë vetëm në Klan Plus. Çukur, tashmë do të transmetohet tre herë në javë.

Marrë nga tvklan.al

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.