“Ertugrul” seriali më i shikuar i Nëntorit

Sipas Ajans Press, një nga mediat kryesore të Turqisë, e cila hulumtoi mbi serialet më të shikuara të muajit Nëntor Ringjallja e Ertugrul ka qënë një prej serialeve më të shikuara në Turqi.

REKLAMA

Sipas të dhënave të audiencës Ertugrul ka marrë një rating prej 72.51

Seriali gjithashtu ka qënë edhe një prej prodhimeve më të përforlura në Turqi.

REKLAMA

“Ertugrul” ka arritur të marri rreth 254 shkrime në mediat online dhe jo vetëm./IMAlbania.com/

 

TË NGJASHME

Postimi Tjetër

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

klinika dentare lako
menudixhitale

TË FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist