Evi Reci rikthehet me “Vizioni i pasdites”, zbulon datën kur do të shfaqet në ekran

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur, Evi Reci, ka zbuluar me anë të promos së publikuar në “Instagram” se edhe ky sezon e gjen në drejtimin e emisionit “Vizioni i pasdites”.

Nga e hëna e 21 shtatorit, Evi do tê jetë në transmetim çdo pasdite ashtu si edhe sezonin e shkuar. “Më shumë tema, të ftuar dhe ngjarje”, shkruan moderatorja krahas videos. Pas ditëve të pushimit, duket se Evi është kthyer më energjike se kurrë për një tjetër sezon të suksesshëm në ekranin e “Vizion Plus”.

View this post on Instagram

Sfida vazhdon edhe kete vit ne @vizionipasdites Me shume tema, te ftuar dhe ngjarje! Rikthehemi te henen 21/9 ora 17:50 ne @vizionplustv ! @marildakasaj @jon_mance_jon @jetakasemi @ardiasllani Regjisor: Bledar Gaçi

A post shared by EVI RECI (@evireci) on