Festat e fundvitit, festë edhe në kanalet shqiptare

Magjia e festave te dhjetorit ka zbritur tashmë zyrtarsht në të gjitha kanalet shqiptare. Përveç përgatitjeve intensive të programacionit festiv që do t’i dhurohet shikuesve ditët e fundit të këtij viti, çdo kanal televiziv është veshur me ngjyrat e festës.

Promot, logot, grafikatë dhe skenografitë e shumë televizioneve tashmë kanë aromë feste dhe e tregojnë në çdo moment. Kanalet kryesore gjeneralite do të vazhdojnë të ndjekin traditën festive, duke dhuruar një programacion të ngjeshur festiv, të cilën do t’a bëjmë pak nga pak publik këtu në IMAlbania.com, ekskluzivisht për ju. Si gjithmonë pritet që mbrëmja e ndërrimit të viteve në kanalet Vizion Plus dhe Top Channel të kaloj përmes humorit e natyrisht edhe në kanalet e tjera si Agon Channel e TV Klan me një program festiv enkas për këtë ditë.

Duke iu uruar një dhjetor të magjishëm, IMAlbania.com iu uron: Gëzuar Festat! Qëndroni në çdo moment të përditësuar me informacionet tona, do të kemi surpriza!

IMA / S. Dema