Fjalët e para të Pranvera Borakaj si nënë: Gjithë bota me mua!

23 shtatori ishte një ditë e zakonshme pune për moderatoren dhe spikeren e njohur të lajmeve të ‘’Vizion Plus’’, Pranvera Borakaj, por ajo që do të ndodhte më pas do të ishte përtej të zakonshmes.

 

E gjendur në muajin e nëntë të shtatzënisë, gazetarja e njohur  do të duhej ”të braktiste” studion për maternitetin, ku dhe do të sillte në jetë vajzën e saj të parë.

 

Ndërsa kanë kaluar më pak se një muaj nga lindja, Pranvera ka vendosur të ndajë për ndjekësit e saj fotografitë e para të vajzës, e cila tashmë është kthyer në bashkëshoqëruesen e saj të ëmbël të këtyre ditëve të ngrohta vjeshte.