Flori Mumajesi bën këngë frazën “Pushooooo” të Fevziut | VIDEO

Në 20 vjetorin e emisionit “Opinion” ka patur shumë surpriza.

Një ndër to ka ardhur për gazetarin Blendi Fevziu nga këngëtari Flori Mumajesi.

Një video e miksuar mes muzikës dhe bërtitjes epike të Fevziut adaj Artan Lames “Pushooooooooooo”, shkruan Opinion.al.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.