“Friendzone”, emisioni veror i ABC News

Pas karantinës, duket se televizioni “Abc News” po vjen me surpriza për publikun shqiptar.

Drejtuesit e televizionit duket se kanë menduar diçka edhe për muajt e verës.

Shumë shpejt do të nisë transmetimin një emision i ri i titulluar “Friendzone”.

Ky program do të prezantohet nga dyshja Liesa Haxhiasllani dhe Ardit Murataj.

Ende nuk është treguar se për çfarë bëhet fjalë, megjithatë dy moderatorët kanë ndarë tashmë në rrjete sociale videon promo të emisionit, duke treguar se e ka një datë për nisjen e transmetimit.

“Friendzonë” do të na shoqërojë në ekran duke nisur nga java që vjen, ndaj duhet të presim edhe pak për të zbuluar detajet.